sobota 19. července 2014

Letní Wake up call a MOTIVACE pro všechny

Je na čase hnout konečně s úvodem na diplomku (za dva dny mám schůzku s vedoucím diplomky), proto jsem se rozhodla pro skvělou příležitost rozepsat své prsty příspěvkem na blog. 
V průběhu léta dělám nejraději tyto věci - piju ledové frapé, chodím hodně pozdě večer běhat, jezdím na waku nebo na surfu a užívám grilovačky a s kamarády.

Co se neslučuje s tím, že chci zhubnout?
Pravděpodobně grilování a dalších milion akcí, kde se pije alkohol, přežíráte se masem - jo, většinou samá krkovice, nebo vynikající klobásky. 


Co je ale skvělé je, že jsem se opět hodila do moodu vaření a vytváření zeleninových salátů a snažím se vynechat všechny ty nezdravé cukry :-)
Jde to zatím těžko, ale snažím se. 

Co je na létě ale hodně nepraktické? Většinou je takové vedro, že se na sebe neobléknu jeany jak je rok dlouhý... - to vede k jedné věci - přestanu sledovat obvod svého pasu. Zjistila jsem, že se nevejdu do kalhot :( 
A to je přátelé velký wake up call!!!!

POZOR - Teď ze sebe budou dělat chytrou slečnu - po přečtení Konec prokrastinace jsem si uvědomila několik věcí. (Zatím si je nechám pro sebe, a budu na nich pracovat :-) K čemu jsem ale dospěla?
Vypnula jsem všechny online zařízení, které by mě mohli rušit a začala jsem přemýšlet, co mě dělá v životě šťastnou a kde se cítím dobře. Došla jsem k několika závěrům, které se snažím aplikovat do svého každodenního života. Jasně, nejsem spokojená s tím jak vypadám. Upřímně když na to nyní pomyslím, myslím, že jsem NIKDY V ŽIVOTĚ NEBYLA SE SEBOU SPOKOJENÁ!!!!

Ani když jsem měla o 15kg méně - myslela jsem si, že jsem hrozně tlustá a potřebuji zhubnout. Když vidím ty fotky nyní, byla jsem upřímně trochu blázínek. Začala jsem se ale více chválit a více na sobě pracovat. Například když vím, že jsem nenapsala dlouho žádný příspěvek na blog cítím se jako kdybych prohrála. Nic mě ale dlouho nedonutilo článek napsat. Cítila jsem, že to musím udělat spíše z povinnosti, než že by se mi chtělo. Pak jsem chtěla napsat článek, ale místo toho jsem šla na Youtube a dvě hodiny!!! jsem klidně sledovala "blbosti" (promiňte mi to slovo - vím, že videa točím taky a jako blbost mi to nepřijde).
Ale dlouho se točíte v začarovaném kruhu z kterého je potřeba vystoupit co nejdřív, než bude pozdě!!
Po dvou hodinách na Youtube jsem se totiž nikdy necítila "ŠŤASTNĚJŠÍ ANI VYROVNANĚJŠÍ" Ale vím, že napsání tohoto článku se budu cítit SKVĚLE!!! 
Odešla jsem z komfortní zóny sledování přiblblých seriálů atd...
Proto VŠEM doporučuji alespoň se zamyslet, co vás dělá šťastnými??? Po jakém sportu se CÍTÍTE DOBŘE? A co pro vás znamená být šťastný? Až si toto uvědomíte vím, že se všichni dpostaneme na tu správnou kolej!!
Mějte se krásně a nyní pár fotek, jak si užívám léto!!

Nedělní snídaně na terásce
Letos poprvé pokořeno 10km :-)Večeře na terásce u učení
Mug cakeNejhnusnější paniny co jsem kdy jedla - snědla jsem pouze šunku!
Nedělní lívance4 komentáře:

  1. Parádní článek o dnešní době a super food inspirace.

    OdpovědětVymazat
  2. Přesně jako já! I když jsem měla o 15 kg míň, pořád jsem si připadala tlustá. Balila jsem se do vytahaných mikin a lacláčů... Co bych dnes za takovou figuru dala! Ale to půjde.... pomalu, ale půjde!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za jakýkoliv komentář, moc si jich vážím!