sobota 29. března 2014

Můj klasický týden

Tento týden jsem měla jako vždy nabitý k zbláznění.
Ale na sport jsem si čas našla. Mám poslední dobou zdravotní problémy, které se mi vracejí a je to těžké zvládat návaly únavy, bolesti hlavy, břicha a malátnosti. Do toho chodit pondělí až pátek do práce a ještě dálkově škola. Ale když se chce všechno jde. Když jsem neměla na cvičení, běh nebo silový trénik náladu, nebo čas cvičila jsem jógu. Prostě se zkusit přinutit a překonat tu únavu. nebo se alespoň protáhnout.

Poslední měsíce jsem se zaměřila více na nohy a zadek v posilování a musím říct, že nevím jestli z toho mám dobrý pocit... Zadek je viditelně pevnější, ale mám občas problém se vejít do kalhot. Možná, že je to i proto, že jsem poslední dobou na váze nic neshodila. Ale svaly jsou přece těžší než tuk :-)
Ale víte jak se říká: Holka bez prd... je jako tejden bez neděle :-)
Někdy si musím dát pohov od všeho a pokud mám nával stresu, kromě běhu a sportu si ráda přečtu knížku, udělám bublinkovou vanu, nebo pustím film. Tento doporučuji!! Hned jsem se cítila lépe, protože na to ještě nejsem tak zle, jako postavy ve filmu Dallas buyer club neumírám.
V rychlosti jsem vběhla do DMka a chtěla si koupit svačinu. Celozrnné Duetky vypadali lákavě. Podívala jsem se na složení a myslela si, že mi vypadnou oči. Celozrnná mouka - 17%.
Jasně inženýr Havlíček má vždycky pravdu. Čtěte etikety, čtěte etikety!
Udělala jsem si radost a koupila si paletku Naked 2
Ženská se musí líbit a pracovat nejednom na postavě, ale i na obličeji, že? V týdnu bylo nádherně a měla jsem chvíli čas v práci, tak jsem chytala bronz. Brýle jsou nové z Manga a kožená bunda z Promodu. Ve středu jsem přijela urvaná z práce a nemohla jsem nic dělat. Učit se natož běhat. Šla jsem si dát šlofíka a probudila se po dvou hodinách a vypadala jsem tahle. Máte to taky tak?? :-)
Musela jsem si dát odtučněný jogurt s grepem a skořicí. To byla mňamka!Učení mučení :-( Ale už to mám jen za pár!...let :-)


Jak já nenávidím tu makroekonomii!!

4 komentáře:

 1. Jé, ty máš Naked 2, ja mám klasik jedničku a jsem strašně spokojená.
  Díky za pěkný sympatický članek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám dvojku a jsem s ní moc spokojená. Je asi milion způsobů jak jí použít :-) Děkuji za pochvalu.

   Vymazat
 2. Vidím, že nejsem jediná, kdo má narvaný celý týden..ještě že existují víkendy:)
  Pozor na odtučněné jogurty, kupuj si klasickou Hollandii nebo bílé 3,5 % ..v těch odtučněných jsou samé škroby...
  Okurky taky miluju:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, já jsem šáhla po tom nízkotučném ze zvyku v obchodě, ale naštěstí jsem doma měla i normální :-) To je úplně jiná chuť!

   Vymazat

Děkuji za jakýkoliv komentář, moc si jich vážím!